- Siechnice
- Rawicz
- Rawicz
- Rawicz Wschód
- Sarnowa
- Miejska Górka
- Żmigród Test Track
- Żmigród Test Track
- Żmigród Test Track
- Wrocław Psie Pole
- Wrocław Brochów
- Wrocław Brochów
- Siechnice
- Siechnice
- Wrocław Nadodrze
- Wrocław Nadodrze
- Wrocław Gadów
- Wrocław Leśnica
- Wrocław Leśnica
- Wrocław Leśnica
- Opole Główne
- Opole Główne
- Murów
- Murów
- Jełowa
- Brzeg
- Wrocław Główny
- Wrocław
- Nowe Skalmierzyce
- Zduńska Wola
- Zduńska Wola
- Zduńska Wola
- Częstochowa Stradom
- Opole
- Bierawa
- Opole Wschodnie
- Wrocław Główny
- Syców
- Wrocław
- Wrocław
- Wrocław Nadodrze
- Trzebnica
- Kraków Główny
- Kraków Lotnisko
- Wrocław Główny
- Bellhouse Lane
- Bellhouse Lane
- Bellhouse Lane
- Bellhouse Lane
- Bellhouse Lane
- Bellhouse Lane
- Walton
- Walton
- Walton Old Jn
- Walton Old Jn
- Bellhouse Lane
- Wilderspool Causeway
- Woolacombe Close, Latchford
- Woolacombe Close, Latchford
- Wash Lane Level Crossing
- Latchford High Level bridge
- Latchford High Level bridge
- Latchford High Level bridge
- Latchford High Level bridge
- Knutsford Road, Latchford
- Heatley, Wet Gate Lane
- Heatley & Warburton
- Warburton bridge
- Warburton bridge
- Irlam
- River Bollin
- Burbage Brook
- Owler Tor
- Owler Tor
- Owler Tor
- Owler Tor
- Hathersage
- Upper Padley
- Grindleford
- Totley Tunnel
- Grindleford
- Falkirk Wheel
- Falkirk Wheel
- Falkirk Wheel
- Falkirk Wheel
- Falkirk Wheel
- Falkirk Wheel
- Falkirk Wheel
- Union Canal
- Falkirk Wheel
- Union Canal
- Union Canal
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Crewe
- Carlisle
- Motherwell
- Mossend
- Mossend
- London Euston
- Crewe
- Bole Hill Quarry
- Bole Hill Quarry
- Bole Hill Quarry
- Mill stones quarry
- Mill stones quarry
- Mill stones quarry
- Bole Hill Quarry
- Helsinki
- Helsinki Arabianranta
- Vantaankoski
- Vantaankoski
- Helsinki Mellunmäki
- Helsinki
- Helsinki
- Helsinki
- Crewe
- Crewe
- Crewe
- Crewe
- Crewe
- Antonine Wall
- Falkirk Wheel
- Antonine Wall