- London Euston
- River Bollin
- Grindleford
- Heatley, Wet Gate Lane
- Warburton bridge
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Grindleford
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Wash Lane Level Crossing
- Carlisle
- Crewe
- Latchford High Level bridge
- Crewe
- Crewe
- Crewe
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Summerlee Heritage Park
- Helsinki
- Crewe
- Latchford High Level bridge
- Mill stones quarry
- Bole Hill Quarry
- Bole Hill Quarry
- Latchford High Level bridge
- Latchford High Level bridge
- Mossend
- Totley Tunnel
- Mossend
- Mill stones quarry
- Bole Hill Quarry
- Falkirk Wheel
- Helsinki Arabianranta
- Knutsford Road, Latchford
- Bole Hill Quarry
- Union Canal
- Motherwell
- Woolacombe Close, Latchford
- Crewe
- Falkirk Wheel
- Wilderspool Causeway
- Mill stones quarry
- Crewe
- Woolacombe Close, Latchford
- Falkirk Wheel
- Falkirk Wheel
- Heatley & Warburton
- Falkirk Wheel
- Helsinki Mellunmäki
- Falkirk Wheel
- Union Canal
- Union Canal
- Helsinki
- Antonine Wall
- Antonine Wall
- Vantaankoski
- Falkirk Wheel
- Warburton bridge
- Helsinki
- Falkirk Wheel
- Falkirk Wheel
- Owler Tor
- Owler Tor
- Owler Tor
- Upper Padley
- Irlam
- Hathersage
- Walton
- Burbage Brook
- Owler Tor
- Vantaankoski
- Helsinki
- Bellhouse Lane
- Bellhouse Lane
- Bellhouse Lane
- Bellhouse Lane
- Bellhouse Lane
- Bellhouse Lane
- Walton
- Walton Old Jn
- Walton Old Jn
- Bellhouse Lane
- Nowe Skalmierzyce
- Wrocław Nadodrze
- Wrocław Główny
- Wrocław Główny
- Wrocław Psie Pole
- Siechnice
- Brzeg
- Bierawa
- Syców
- Żmigród Test Track
- Wrocław Główny
- Rawicz
- Rawicz
- Opole Wschodnie
- Wrocław
- Miejska Górka
- Wrocław Leśnica
- Opole Główne
- Żmigród Test Track
- Jełowa
- Zduńska Wola
- Rawicz Wschód
- Murów
- Żmigród Test Track
- Sarnowa
- Wrocław
- Wrocław Leśnica
- Wrocław Brochów
- Częstochowa Stradom
- Murów
- Wrocław Gadów
- Opole
- Wrocław Leśnica
- Zduńska Wola
- Zduńska Wola
- Opole Główne
- Wrocław
- Siechnice
- Siechnice
- Wrocław Brochów
- Trzebnica
- Wrocław Nadodrze
- Kraków Główny
- Wrocław Nadodrze
- Kraków Lotnisko