- Amara-Donostia
- El Berrón
- Segovia
- Salamanca-Alamedilla
- Xàtiva
- Albacete Los Llanos
- Soria
- Tua
- Tua
- Irún
- Irún
- Bordeaux St Jean
- Folkestone Harbour
- El Entrego
- El Entrego
- El Berrón
- El Berrón
- El Berrón
- El Berrón
- El Berrón
- Pola de Lena
- Birkenhead Hamilton Square
- Birkenhead Hamilton Square
- Route Map - Killamarsh area
- SKA (Achernes Railway Centre)
- Melbourne Flinders Street
- Lilydale
- Kalavrita
- Stafford