- Bradford Interchange
- Nysa
- Prudnik
- Krapkowice
- Krapkowice
- Prudnik
- Otmuchów
- Paczków
- Kamieniec Ząbkowicki
- Piława Górna
- Piława Górna
- Dzierżoniów Śląski
- Jaworzyna Śląska
- Wrocław Główny
- Wrocław
- Wrocław
- Legnica
- Jerzmanice Zdrój
- Wilczyce
- Żagań
- Niegosławice
- Kosowo
- Gostyń
- Gostyń
- Leszno
- Loviisa
- Lahti Salpausselkä
- Heinola
- Heinola
- Porvoo branch
- Sköldvik branch
- Helsinki
- Didsbury Village
- Narva
- České Budějovice
- Cadishead station
- Glazebrook
- Glazebrook
- Glazebrook
- Glazebrook (Cadishead)
- Glazebrook (Cadishead)
- Glazebrook (Cadishead)