« 2020
2022 »
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
All
- Bilbao La Concordia
- Oviedo
- Velilla power station branch
- Zaragoza-Delicias
- Velilla power station branch
- El Berrón
- Bilbao Abando
- Oviedo
- Bilbao La Concordia
- Lutxana
- Liérganes
- León-Matallana
- León-Matallana
- León
- Oviedo
- Zaragoza-Delicias
- Gijón
- León-Matallana
- Noreña
- León
- El Entrego
- Noreña
- Torrelavega
- Zaragoza-Delicias
- Lleida-Pirineus
- Zaragoza-Delicias
- El Berrón
- Velilla power station branch
- Santander metre gauge station
- Lezama
- Astillero
- Jadraque
- El Berrón
- El Berrón
- El Berrón
- Torrelavega
- Zaragoza-Delicias
- El Entrego
- Santander
- Madrid Chamartín
- Santander broad gauge station
- Santander
- León-Matallana
- Zaragoza-Delicias
- Liérganes
- Lleida-Pirineus
- Santander
- Sondika
- Santander
- Madrid Charmartín
- Bilbao Abando
- El Entrego
- Laviana
- Ayamonte
- El Berrón
- Pola de Lena
- Laviana
- Oviedo
- León-Matallana
- Antequera Santa Ana
- Laviana
- Bilbao Abando
- Bilbao Abando
- Bilbao La Concordia
- Torralba
- Huesca
- Noreña
- Santander
- Santander
- Velilla power station branch
- Noreña
- Velilla power station branch
- El Entrego
- Bilbao Arriaga Theatre
- Pola de Lena
- El Entrego
- El Entrego
- León
- Soria
- Málaga María Zambrano
- Santander
- Santander
- Huesca
- Zaragoza-Delicias
- Antequera Santa Ana
- León-Matallana
- Orduña
- Lleida to Pobla de Segur line
- Canfranc
- Laviana
- Málaga María Zambrano
- Málaga María Zambrano
- Canfranc
- Canfranc
- Lleida to Pobla de Segur line
- Bilbao La Concordia
- Canfranc
- Bilbao La Concordia
- León-Asunción/Universidad
- Oviedo to Santander
- Bilbao La Concordia
- La Casilla
- Pobla de Segur
- Pajares pass
- Huesca to Canfranc line
- Lleida-Pirineus
- Pajares pass
- Pajares pass
- Mataporquera
- Matallana
- Balaguer
- Casetas
- Pajares pass
- Soria
- Guardo, Velilla power station branch
- Bilbao Abando
- Oviedo to Santander
- Pajares pass
- Oviedo to Santander
- Oviedo to Santander
- Oviedo to Santander
- Lleida-Pirineus
- Casetas
- Pajares pass
- La Casilla
- Axturi
- Pajares pass
- Velilla power station branch
- Axturi
- Arriaga
- Mataporquera
- Oviedo to Santander
- Pajares pass
- Bilbao Abando
- Oviedo to Santander
- Canfranc
- Velilla power station branch
- Lleida to Pobla de Segur line
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- Velilla power station branch
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- 20211223 132617
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- Lleida-Pirineus
- Medina del Campo
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- Andalucía Tech
- Bermeo
- Pobla de Segur
- Ayerbe
- Soria
- Ayerbe
- Málaga
- Soria
- Guardo Apeadora
- Santurtzi
- El Perchel
- Guardo Apeadora
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- Plentzia
- Lleida-Pirineus
- Guardo
- Venta de Baños
- Canfranc
- Venta de Baños
- Estación de Ferrocarril
- Bermeo
- Herradón La Cañada
- Ibarbengoa
- Armilla
- Granada
- Albolote
- Huesca to Canfranc line
- Portugalete
- Canfranc
- Llodio
- Bilbao Abando
- Miranda de Ebro
- Pancorbo
- Antequera Santa Ana
- Canfranc
- Pobla de Segur
- Canfranc
- Orduña
- Pobla de Segur
- Jaca
- Guardo Apeadora
- Venta de Baños
- Huesca
- Canfranc
- León
- Medina del Campo
- Soria
- Torralba
- Santurtzi
- Guardo
- Indauxti
- Avila
- Lleida to Pobla de Segur line
- Casetas
- Bilbao La Concordia
- León
- Casetas
- Canfranc
- Plentzia
- Guardo Apeadora
- Bilbao Abando
- Torralba
- Sabinanigo
- Paracuellos-Savignan
- Guardo, Velilla power station branch
- Lleida to Pobla de Segur line
- Santurtzi
- Lleida to Pobla de Segur line
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- Guardo
- Canfranc
- Málaga Aeropuerto
- Fueringirola
- Guardo
- León
- Huesca
- Torralba
- Torralba - Zaragoza line
- Almazan-Villa
- Velilla power station
- Torralba
- Iglesia de San Marcos
- Pobla de Segur
- Guardo
- Lleida to Pobla de Segur line
- Lleida to Pobla de Segur line
- Canfranc
- Canfranc
- Iglesia de San Marcos
- Iglesia de San Marcos
- Antequera Santa Ana
- Arriaga
- Antequera Santa Ana
- Chanza Canal
- Huesca to Canfranc line
- Huesca
- Málaga María Zambrano
- Bilbao - Mataporquera - Guardo line
- Huesca to Canfranc line
- Málaga María Zambrano
- Guardo
- Chanza Canal
- Bilbao - Mataporquera - Guardo line
- Bilbao - Mataporquera - Guardo line
- Guardo - León line
- Chanza Canal
- Chanza Canal
- Chanza Canal
- Bilbao - Mataporquera - Guardo line
- Chanza Canal
- Soria
- Soria
- Huesca to Canfranc line
- Huesca to Canfranc line
- Málaga Centro-Alameda