- El Granado
- Guadiana Railway
- Guadiana Railway
- Velilla power station branch
- Guadiana Railway
- Pomarão
- Pomarão
- Pomarão
- Pomarão
- Pomarão
- Pomarão
- Guadiana Railway
- Guadiana Railway
- León-Matallana
- León-Matallana
- León
- Zaragoza-Delicias
- León-Matallana
- Guadiana Railway
- León
- Guadiana Railway
- Chanza Dam
- Minas La Isabel
- Zaragoza-Delicias
- Minas La Isabel
- Guadiana Railway
- Alacant Terminal
- León-Matallana
- Albacete Los Llanos
- Guadiana Railway
- Pomarão
- Stockport
- Guadiana Railway
- Guadiana Railway
- Ayamonte
- Guadiana Railway
- Pomarão
- Guadiana Railway
- Guadiana Railway
- El Granado
- León-Matallana
- Guadiana Railway
- Antequera Santa Ana
- Guadiana Railway
- El Granado
- El Granado
- Alacant-Benalúa
- Guadiana Railway
- River Guadiana
- Pomarão
- Torralba
- Huesca
- Xàtiva
- Guadiana Railway
- Guadiana Railway
- Guadiana Railway
- Ribeira do Enxoé
- Velilla power station branch
- Guadiana Railway
- Pomarão
- Alacant-Benalúa
- Velilla power station branch
- Pomarão
- Pomarão
- El Granado
- El Granado
- Pomarão
- León
- Pias
- Pomarão
- Soria
- Málaga María Zambrano
- Guadiana Railway
- Guadiana Railway
- Huesca
- Zaragoza-Delicias
- Guadiana Railway
- Guadiana Railway
- Chanza Dam
- Pias
- Guadiana Railway
- Antequera Santa Ana
- León-Matallana
- Orduña
- Lleida to Pobla de Segur line
- Serpa-Brinches
- Canfranc
- Moura
- Málaga María Zambrano
- Guadiana Railway
- Guadiana Railway
- Guadiana Railway
- Monforte del Cid
- Málaga María Zambrano
- Canfranc
- Canfranc
- Lleida to Pobla de Segur line
- Albacete Los Llanos
- Bilbao La Concordia
- Canfranc
- Serpa-Brinches
- El Granado
- Bilbao La Concordia
- Serpa-Brinches
- León-Asunción/Universidad
- Pias
- Bilbao La Concordia
- Albacete Los Llanos
- Pias
- Pias
- La Casilla
- El Granado
- Pobla de Segur
- Murcia del Carmen
- Lleida-Pirineus
- Huesca to Canfranc line
- Murcia del Carmen
- Xàtiva
- Mataporquera
- Matallana
- Balaguer
- Casetas
- Soria
- Guardo, Velilla power station branch
- El Granado
- Murcia del Carmen
- Bilbao Abando
- Lleida-Pirineus
- Casetas
- La Casilla
- Axturi
- Axturi
- Velilla power station branch
- Xàtiva
- Arriaga
- Mataporquera
- El Granado
- Bilbao Abando
- Canfranc
- Minas La Isabel
- Velilla power station branch
- Lleida to Pobla de Segur line
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- Velilla power station branch
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- 20211223 132617
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- Lleida-Pirineus
- Medina del Campo
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- Andalucía Tech
- Bermeo
- Pobla de Segur
- Soria
- Ayerbe
- Ayerbe
- Málaga
- Soria
- Santurtzi
- Guardo Apeadora
- El Perchel
- Guardo Apeadora
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- Plentzia
- Lleida-Pirineus
- Guardo
- Venta de Baños
- Canfranc
- Venta de Baños
- Estación de Ferrocarril
- Bermeo
- Herradón La Cañada
- Alacant Terminal
- Ibarbengoa
- Granada
- Armilla
- Albolote
- Huesca to Canfranc line
- Canfranc
- Albacete Los Llanos
- Portugalete
- Llodio
- Bilbao Abando
- Miranda de Ebro
- Pancorbo
- Canfranc
- Antequera Santa Ana
- Pobla de Segur
- Orduña
- Canfranc
- Pobla de Segur
- Alacant Terminal
- Guardo Apeadora
- Jaca
- Venta de Baños
- León
- Huesca
- Canfranc
- Medina del Campo
- Soria
- Torralba
- Santurtzi
- Alacant Terminal
- Guardo
- Indauxti
- Avila
- Serpa
- Lleida to Pobla de Segur line
- Bilbao La Concordia
- Casetas
- Serpa
- León
- Casetas
- Canfranc
- Plentzia
- Guardo Apeadora
- Chanza Canal
- Bilbao Abando
- València Nord
- Sabinanigo
- Torralba
- Alacant Terminal
- Paracuellos-Savignan
- Guardo, Velilla power station branch
- Alcoi
- Lleida to Pobla de Segur line
- Santurtzi
- Lleida to Pobla de Segur line
- Serpa
- Xàtiva
- Serpa
- Canfranc
- Murcia del Carmen
- Vizkaya (Biscay) Bridge
- Guardo
- Málaga Aeropuerto
- Alcoi
- Fueringirola
- Guardo
- Huesca
- León
- Torralba
- Torralba - Zaragoza line
- Barragem de Alqueva
- Almazan-Villa
- Barragem de Alqueva
- Velilla power station
- Torralba
- Iglesia de San Marcos
- Pobla de Segur
- Guardo
- Lleida to Pobla de Segur line
- Barragem de Alqueva
- Serpa
- Lleida to Pobla de Segur line
- Canfranc
- Canfranc
- Iglesia de San Marcos
- Iglesia de San Marcos
- Antequera Santa Ana
- Arriaga
- Antequera Santa Ana
- Monforte del Cid
- Chanza Canal
- Barragem de Alqueva
- Huesca to Canfranc line
- Huesca
- Málaga María Zambrano
- Bilbao - Mataporquera - Guardo line
- Huesca to Canfranc line
- Murcia del Carmen
- Málaga María Zambrano
- Guardo
- Chanza Canal
- Chanza Canal
- Chanza Canal
- Chanza Canal
- Bilbao - Mataporquera - Guardo line
- Bilbao - Mataporquera - Guardo line
- Chanza Canal
- Guardo - León line
- Chanza Canal
- Chanza Canal
- Chanza Canal
- Rivera Grande de la Golondrina
- Serpa
- Rivera Grande de la Golondrina
- Bilbao - Mataporquera - Guardo line
- Rivera Grande de la Golondrina
- Chanza Canal
- Rivera Grande de la Golondrina
- Rivera Grande de la Golondrina
- Chanza Canal
- Soria
- Rivera Grande de la Golondrina
- Rivera Grande de la Golondrina
- Soria
- Albacete Roman Catholic Cathedral
- Rivera Grande de la Golondrina
- Albacete Roman Catholic Cathedral
- Huesca to Canfranc line
- Huesca to Canfranc line
- Málaga Centro-Alameda